گزارش آماری و داوران و برگزیدگان پنج دوره جشنواره کارتون کتاب

185

گزارش آماری و داوران و برگزیدگان پنج دوره جشنواره کارتون کتاب

دوره  داوران خارجي داوران ايراني تعداد آثار تعداد كشور تعداد هنرمند افراد برگزيده(به ترتيب) برگزيدگان جايزه ويژه(شايسته تقدير)
اول
1390
آلكساندر بلاتنيك از صربستان
والريو كورتو از آلمان
محمودآزادنيا از مشهد
شاهرخ حيدري از اهواز
سعيد صادقي از جهرم
2350 61 600 مهدي محمدي روزبهاني از  ايران
ناصر مقدم از  ايران
فلورين دورو كريهانا از روماني
يوگوسلاو ولاهوويج از صربستان
اولكسي كاستفسكي از اكراين
پائولو دالپونته از ايتاليا
سامان احمدي از ايران
شوكت يالاز از تركيه
شهرام رضايي از ايران
والنتين دروژينين از روسيه
دوم
1393
ايگور وارچنكو از روسيه
مارسين بوندارويچ از لهستان
علي ميرايي از تهران(هيات انتخاب اثر)
مهدي محمدي روزبهاني از تهران(هيات انتخاب اثر)
شهرام شيرزادي از تهران(هيات انتخاب اثر)
بهرام عظيمي از تهران(هيات داوران)
عليرضا  ذاكري از گرگان(هيات داوران)
محمدرضا دوست محمدي از قم(هيات داوران)
1348 64 468 محمود آزادنيا از ايران
عليرضا پاكدل از ايران
سعيد فرهنگيان از ايران
يوگوسلاو ولاهوويج از صربستان
جوانا واسياك از لهستان
محمود نظري از ايران
مهدي عزيزي از ايران
والنتين گئورگيف از بلغارستان
سوم
1395
لوك دسچيميكر از بلژيك ناصر مقدم از خرمدره(هيات انتخاب اثر)
مجتبي حيدر پناه از آباده(هيات انتخاب اثر)
علي پاك نهاد از همدان(هيات انتخاب اثر)
محمدرضا دوست محمدي از قم(هيات داوران)
بهرام ارجمند نيا از تهران(هيات داوران)
مجيد اميني از رشت(هيات داوران)
2130 74 768 داركو درجويچ از مونته نگرو
سامان ترابي از ايران
اكبر تراب پور از ايران
آجيم كراسنيكي از كوزوو
مجمير ميهاتوف از كرواسي
عاطفه ياريان از ايران
احسان گنجي از ايران
جابر اسدي از ايران
چهارم
1397
ميخاييل زلاتكوفسكي از روسيه
هيكابي دميرچي از تركيه
بهمن عبدي از نوشهر
عليرضا پاكدل از مشهد
سامان ترابي از تهران
2049 73 733 عارف نيازي از ايران
سجاد رافعي از ايران
آندرزژ كراوژاك از لهستان
اسپيرو رادولوويچ از صربستان
بيليگ با از چين
جيتت كاستانا از اندونزي
ولاديمير كازانفسكي از اكراين
باقر همتي از ايران
پنجم
1400
آرس از کوبا
دالسیوماچادو از برزیل
نیکولا لیستس از کرواسی
عارف نیازی
سجاد رافعی
علیرضا ذاکری
1600 64 637 برگزیدگان حرفه ای :
اولکسی کوستوفسکی از اوکراین
مجيد اميني از ايران
سامان ترابي از ايران
شایستگان تقدیر حرفه ای :
مهناز یزدانی از ايران
علیرضا پاکدل از ايران
مهدی عزیزی از ايران
برگزیدگان بخش آماتور(ایران):
مصطفی رضایی
مریم محبی
احسان حسینی پژوه
الهام خوش انجام
مختار اسماعیلی
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

ثبت دیدگاه

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: